Katarína Čápová

  • 1984
  • Rodáčka z Liptovského Mikuláša, kde žije so svojim mužom a troma deťmi
  • Vyštudovala Strategický Manažment na UK v Bratislave
  • Študovala marketing v Španielskej Zaragoze
  • Ako podnikateľka má skúsenosti s internetovým marketingom a marketingom
  • Dlhoročné skúsenosti teamleadra a manažéra obchodných teamov pre české a slovenské spoločnosti
  • Posledné roky matka na plný úväzok
  • Kandidátka na poslankyňu za mestskú časť Staré Mesto

"

Volám sa Katarína Čápová a už od školských čias som mala víziu pomôcť regiónu Liptov. Bolo to hlavne vďaka môjmu veľkému vzoru, ktorým bol strýko Ján Kresák, ktorý vybudoval Horskú Službu v Jasnej a významnou mierou sa pričinil o fungovanie Mikulášskeho hokeja. Vďaka mojej diplomovej práci sa mi podarilo zrealizovať úspešný projekt pre Klaster Liptov: Spolupráca outdoorových agentúr na Liptove. Počas štúdia i po ňom som žila v USA, Nórsku, na Islande a v Španielsku, kde som mala možnosť odpozorovať život a fungovanie vo vyspelých krajinách (www.katarinacapova.sk)

Po skončení školy som začala podnikať v oblasti internetového marketingu a ako teamleader spolupracovala s top firmami na Českom trhu. Neskôr som sa presunula naspäť na Slovensko, pretože svoj pobyt v zahraničí som vždy vnímala najmä ako možnosť nabrať skúsenosti, ktoré by som mohla zúročiť u nás na Liptove.

PREČO KANDIDUJEM?

Vďaka skúsenostiam zo sveta, a nadšeniu budovať a realizovať projekty teraz cítim, že nastal čas všetky skúsenosti a životné výzvy zúročiť a vybudovať lepšie mesto pre nás, pre naše deti i dôstojný život seniorov. Aj z pozície matky, ktorá chce fungujúce mesto pre svoju rodinu a život, ako aj z pozície človeka, ktorý má rád Liptov. Rada by som priniesla Mikulášťanom dostupné trávenie voľného času na Liptove.

PREČO JANO LACO?

Jána Laca poznám hlavne ako úspešného športovca a úspešného podnikateľa. Poznáme sa už dlhé roky, ale spolupracovať sme začali až na základe rovnakého zapálenia pre Mikuláš a Liptov. Zdieľame chuť nájsť riešenia pre lepšie fungovanie mesta.

Potešilo ma, keď Jano ohlásil kandidatúru, pretože už predtým som zvažovala možnosti zapojiť sa do diania v meste. Vďaka nemu som našla tím s rovnakou víziou a hodnotami.

Objednávateľ: Ján Laco, Liptovský Mikuláš | Dodávateľ: Michal Velner - Stodola, 1. mája 1945/47, 031 01 Liptovský Mikuláš, IČO 50 101 901, DIČ: 108 095 7196