Urobil som ďalšie veľké životné rozhodnutie – zbieram podpisy pre kandidatúru na primátora LM

Celý svoj život sa snažím byť tímovým hráčom. Vyhýbať sa konfliktom a svoje ciele nedosahovať na úkor iných, ale tvrdou prácou. V hokeji ma tento prístup priviedol až na Olympijské hry a k striebornej medaile z majstrovstiev sveta.

Po ukončení kariéry som vďaka spolupráci s tímom ľudí v Mikuláši postavil a manažujem hokejovú halu, v ktorej dnes vyrastajú talenty z celého Liptova.

Aj preto ma mrzí keď vidím, že veci v našom meste nefungujú, ako by mali. Konflikty medzi primátorom a zastupiteľstvom priviedli naše mesto do stavu, kde každý bojuje proti každému.

Ako rodák, ktorý tu so svojou rodinou žije a pracuje s mládežou citlivo vnímam dôsledky neustálych konfliktov. Chcem to zmeniť. Chcem, aby spolupráca, ktorá mi pomáha celý život, pomohla aj Mikulášu.
Rozhodol som sa preto začať zbierať podpisy pre kandidatúru na primátora.

Spolu s tímom ľudí, ktorí chcú vidieť naše mesto spolupracovať a napredovať, od zajtra vyrážame do ulíc medzi vás, Mikulášania. Chceme sa s vami rozprávať, no najmä vás počúvať. Vaše návrhy a rady, aby sme spoločnými silami vytvorili plán zjednoteného mesta.

Plán, s ktorým v prípade vašej podpory a dostatku podpisov na jeseň zabojujem v primátorských voľbách o Liptovský Mikuláš, ktorý ťahá ako jeden tím.

Teším sa na stretnutia s vami,
Jano Laco

Objednávateľ: Ján Laco, Liptovský Mikuláš | Dodávateľ: Michal Velner - Stodola, 1. mája 1945/47, 031 01 Liptovský Mikuláš, IČO 50 101 901, DIČ: 108 095 7196